Mapa Biznesowa Łodzi - Wizja Lokalna w firmie Exaco - 17.04.2023

baner projektu Mapa Biznesowa Łodzi - Wizja lokalna w Exaco

Rada Biznesu WES UŁ zaprasza do udziału w projekcie "Mapa Biznesowa Łodzi - Wizja Lokalna". Ma on na celu przybliżenie studentom praktycznych aspektów pracy zawodowej. Jest to wyjątkowa okazja, aby odwiedzić podmioty funkcjonujące w regionie łódzkim, zapoznać się ze specyfiką ich działalności, zobaczyć na żywo jak wygląda typowy dzień pracy, a także dowiedzieć się jak potoczyły się różne ścieżki edukacji i kariery. Wizja Lokalna to sposobność swobodnej rozmowy z osobami, które często kończyły takie same kierunki studiów i w oparciu o zdobyte umiejętności realizują się dalej zawodowo.

W ramach inicjatywy zaplanowano wizje lokalne w następujących firmach:

W najbliższym czasie, 17 kwietnia (poniedziałek) w godz. 9:00-11:00 zapraszamy do odwiedzenia firmy Exaco.

Exaco sp. z o.o. działa na rynku od 2014 roku i specjalizuje się w tworzeniu dedykowanego oprogramowania (custom software development), outsourcingu specjalistów IT oraz usłudze Service Desk (druga linia wsparcia). W przypadku pracy nad dedykowanym oprogramowaniem, firma zajmuje się pełną obsługą od samego początku (faza analizy) do końca (faza wdrożenia). Po stronie Exaco jest cały proces software developmentu, w zespole występują takie role jak Project Manger, analityk biznesowy/product owner, ux/ui designer, programiści backend (Java, Python, PHP) oraz frontend (Angular, React), testerzy (QA) oraz DevOps. W przypadku drugiej linii wsparcia (Service Desk), firma zajmuje się kompleksową opieką infrastruktury (Windows, Linux, Cloud) oraz systemami klienta. Firma zrealizowała blisko 100 projektów IT, a z aplikacji korzysta ponad 3 mln użytkowników.

Limit miejsc: 15 osób

Obowiązują zapisy poprzez FORMULARZ ONLINE

Miejsce: Spotykamy się na miejscu, w siedzibie Exaco (ul. Wólczańska 265, Łódź).

Grupą zaopiekuje się dr Marika Ziemba. W razie pytań prosimy o kontakt: marika.ziemba@uni.lodz.pl

Oferta dodana przez wydziałowe Centrum Szkoleń i Praktyk Zawodowych (CSiPZ)

Data i godziny wydarzenia: 17 kwietnia 2023 (poniedziałek) 09:00 - 11:00

"monthViewContentUid" constant not set